Galerie  

Galeria

   
958582
Twoje IP: 54.90.204.233
Godzina: 16:35:59
   

Klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych przez Federację Związków Zawodowych Pracowników Ochrony Zdrowia i Pomocy Społecznej

Szczegóły

Na podstawie przepisów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE, zwanego dalej RODO, a także ustawy z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2018 r., poz. 1000) informujemy, że:

 1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Federacja Związków Zawodowych Pracowników Ochrony Zdrowia i Pomocy Społecznej z siedzibą w Warszawie przy ul. Aleje Jerozolimskie 30 lok. 9 , KRS 0000184071, NIP: 526-025-14-63, REGON: 001086340, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,   tel. 22 629-02-49, zwany dalej Federacją.
 2. Pani/Pana dane osobowe są przetwarzane w celu realizacji działań statutowych FZZPOZiPS, a także w zakresie niezbędnym do wypełnienia obowiązków prawnych, którym podlegamy.
 3. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane przez okres niezbędny do realizacji celów przetwarzania, wskazanych w pkt 2.
 4. W związku z przetwarzaniem przez Federację ZZPOZiPS Pani/Pana danych osobowych, przysługuje Pani/Panu:
  • prawo dostępu do treści swoich danych osobowych, ich sprostowania (poprawiania, uzupełniania), ograniczenia ich przetwarzania lub usunięcia,
  • prawo do przenoszenia danych osobowych do innego administratora,
  • prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych,
  • prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych w przypadku uznania, iż przetwarzanie Pani/Pana danych osobowych narusza RODO.
 5. Wycofanie zgody na przetwarzanie danych osobowych należy przesłać elektronicznie na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub pisemnie pocztą, na adres wskazany w pkt 1. Informujemy, że wycofanie zgody może utrudnić lub uniemożliwić korzystanie z pomocy i usług świadczonych przez Federację ZZPOZiPS, a także z praw związanych z przynależnością do organizacji związkowych – członka FZZPOZiPS.

7 kwietnia

Szczegóły

7 kwietnia
ŚWIATOWY DZIEŃ ZDROWIA
DZIEŃ PRACOWNIKA SŁUŻBY ZDROWIA

Corocznie, w dniu 7 kwietnia wszyscy pracujący w ochronie zdrowia obchodzą swoje Święto – Dzień Pracownika Służby Zdrowia.
Jest to Święto szczególne - niewiele jest zawodów, które w charakter swojej pracy mają wpisaną Misję, Powołanie, Służbę…
Dla Nas uśmiech Pacjentów jest najwyższą nagrodą.
W tym szczególnym Dniu pamiętajmy o sobie nawzajem, podarujmy innym dobre słowo i bezinteresowną pomoc…
Nie pozwólmy, aby zapomniano o naszym święcie !
Życzę wszystkim Pracownikom Służby Zdrowia
wytrwałości, zadowolenia i nadziei.

Przewodnicząca FZZPOZ i PS URSZULA MICHALSKA

tulipany2

WIELKANOC 2015

Szczegóły

jajka

Zdrowych i spokojnych Świąt Wielkiej Nocy, przepełnionych nadzieją, miłością  i  wiarą. Niech Wielkanoc przyniesie Wam spokój i radość z nadchodzącej wiosny. Pogody ducha i optymizmu z faktu Zmartwychwstania Pańskiego oraz smacznego jajka i mokrego dyngusa w gronie przyjaciół i rodziny.

Wesołego Alleluja życzy

Urszula   Michalska
Przewodnicząca FZZPOZiPS
z pracownikami Biura RK